sobota, 7 maja 2016

Rysowanie

Witajcie ! 

 Dzisiejszy Post będzie skierowany co do mojej nowej pasji , czyli do rysowania.
Już od małego lubiłam bardzo rysować . Było to też widać w wieku 4/5 lat jak pomalowałam w różne kwiatki , domki , koniki , wzory śliczną białą ścianę . Było już z samego punktu widzenia widać , że artystka ze mnie nie mała. :) :) 

 Na początku w wieku od 7-13 lat nie przejmowałam się za bardzo rysunkiem , starałam się i w ogóle nie uczyłam się rysunku . Kiedy poszłam do nowej szkoły ( gimnazjum) . Znalazłam się w klasie z dziewczyną która przepięknie rysowała . Ja przed spotkaniem z nią myślałam , że ślicznie maluje , więc po spotkaniu i za kolegowaniu się z nią , poznałam wiele i to wiele tajnik rysunku , że to najlepiej rysować różnymi ołówkami , nie tylko HB :) 

Dlatego Od 1 września , rozpoczęcia nowej szkoły . Zaczęłam uczyć się rysunku . Ćwiczyłam i ćwiczyłam . Chciałam też uzyskać ładny efekt  jak Ona. 

Szczerze mówiąc długo mi zajęło rysowanie próbne i nawet do końca też nie jestem zadowolona na 100 % ze swoich rysunków , ale uważam , że jest już o 78 % lepiej rysuje  niż   na samym początku .
Zdjęcie zostało zrobione tel. komórkowym , bo aparat był nie naładowany 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku
Bardzo dziękuje Ci za obecność na moim blogu i za dodawanie komentarzy .
- Jeżeli zaobserwujesz mojego bloga , nie zawiodę Cię i jeżeli twój blog mi się spodoba też zaobserwuję .
- Wklej link do swojego bloga , a chętnie zajrzę .
- Mile widziane treściwe komentarze .
- Na każde pytanie staram się odpowiedzieć .
- Weryfikacja obrazkowa wyłączona .